Холодильна камера

Ритуальний дім парафії свв. апп. Петра і Павла в Івано-Франківську обладнаний спеціальною холодильною камерою для зберігання тіл померлих.

Температурний режим даної холодильної камери складає 2-8 градусів. Це уможливлює зберігати тіло померлого (при потребі) довший час.

Площа холодильної камери 8м2, що дозволяє одночасно зберігати декілька тіл.

fridge1

Холодильна камера похоронний дім івано-франківськ

Провести у відповідності з християнськими нормами та церковними правилами похорон в Івано-Франківську допоможе рідним померлої людини ритуального дім парафії св. ап. Петра і Павла УГКЦ. Саме тут працюють люди, які спеціалізуються в даній сфері. Вони спроможні облегшити страждання рідних та взяти на себе всі підготовчі моменти та безпосереднє проведення похоронного процесу. Тут знають де за доступними цінами пропонує труни Івано-Франківськ, а також замовлять та зберуть всі необхідні ритуальні атрибути. Співробітники ритуального будинку, який територіально знаходиться на вул. Набережній запросять священика, який проведе відправу похорону, а також організують поминальний обід (поминки Івано-Франківськ).

Купити домовину в Івано-Франківську, щоб покласти туди померлого, не достатньо. До дня похорону його ще потрібно зберігати у відповідних температурних умовах, в приміщенні з достатньою вентиляцією. Будинок смутку допоможе в цьому. Адже категорично небажано тримати тіло померлої людини в жилому помешканні, особливо, коли на вулиці теплий період року. Це обумовлено тим, що після настання смерті, вже протягом минувших двох годин, тіло починає виділяти в повітря отруєні речовини. Ця отрута має шкідливий вплив на людей, які знаходяться поряд або проживають по сусідству. Часто квартири та кімнати в жилих будинках замалі, не мають достатньої вентиляцію та просто не пристосовані для того, щоб тримати померлого.

Для цього в ритуальному будинку передбачена спеціалізована холодильна камера для збереження померлих. Вона відповідає всім санітарним нормам, які дозволяють залишати тут тіло до дня проведення похорон.

Основні характеристики

Кімната, яка оснащення холодильнім обладнанням, має такі основні та спеціалізовані характеристики:

  • Загальна площа камери складає 8м2, це дозволяє одночасно зберігати в приміщенні декілька тіл померлих.
  • Температурній режим в приміщенні завжди підтримується на рівні 2-80С, який забезпечує зберігання померлих до похорону при необхідності більш довший час.
  • Обладнання камери потужною примусовою витяжною системою. Вона позбавляє приміщення від неприємних та шкідливих запахів. 

Послуги, що надаються супутню збереженню в холодильній кімнаті

Окрім збереження в охолоджувальних камерах до похорону померлої людини співпрацівники ритуального будинку парафії св. ап. Петра і Павла можуть організувати такі супутні послуги:

  • Гігієнічна та санітарна обробка тіла;
  • Обмивання та вдягання в наданий рідними одяг;
  • Косметична обробка, при необхідності, видимих частин тіла (рани, дефекти шкіри, пролежні та інше);
  • Надання при замовленні рідними послуги бальзамування. 

Ритуальний будинок Івано-Франківськ, що належить парафії св. ап. Петра і Павла УГКЦ, пропонує як професійну та надійну організацію для підготовки та проведення такої тяжкої та сумної події, як похорони. Адже вирішувати всі організаційні ритуальні питання треба с великою відповідальністю та педантичністю, що притаманно лише професіоналам в даній сфері.