Поминальні обіди

Ритуальний дім парафії свв. апп. Петра і Павла організовує поминальні обіди.

Зал їдальні знаходиться на території парафії і вміщує 40 осіб.

Пропонуємо три види меню:

Базове меню

Салат з пекінської капусти
Салат з курки
Оселедець
Борщок з пампушками
М’ясо тушковане
Картопляне пюре
Чай або кава
Хліб

Стандартне

Салат грецький
Салат спокуса
Оселедець
Риба смажена
Печінка тушкована
Борщок з пампушками
М’ясо тушковане
Картопляне пюре
Чай або кава
Хліб

Ситне меню

Салат грецький
Салат спокуса
Оселедець
Риба смажена
Печінка тушкована або язик в сметані
Голубці мясні
Бульйон курячий
М’ясо тушковане
Картопляне пюре
Чай або кава
Хліб

поминки франківськ
поминальний обід івано-франківськ

Ритуальні послуги Івано-Франківськ замовляє в спеціалізованих організаціях, які реалізують всі підготовчі моменті та сам похоронний обряд у відповідності с християнськими нормами та догмами. Ритуальний дім парафії св. ап. Петра і Павла УГКЦ на Набережній проводить все на достойному рівні, враховуючи побажання клієнта та дотримуючись церковних правил. Якісні дешеві ритуальні послуги Івано-Франківськ може отримати саме в комплексі в таких провірених містах.

Невід’ємною складовою поховального процесу являється організація поминальних обідів. На перший погляд проведення такої трапези – нескладна справа, але вона потребує відповідальності та часу. Тому краще дану справу довірити професіоналам, які запропонують правильні та якісні страви, запропонують комфортний зал для проведення поминок. 

Роблять поминки за християнськими традиціями тричі: безпосередньо у день похорону, на дев’ятий та сороковий дні після смерті. На перший обід запрошуються усіх людей, що прийшли на похорон попрощатися з померлим. У всі наступні поминальні дні, як правило, збирають лише близьких, друзів та родичів покійного. Поминальні трапези та ритуальні послуги недорого обійдуться рідним померлого, якщо замовляти все в комплексі в одному місті, яке спеціалізується саме в даній сфері.

Переваги поминальних трапез в будинку смутку

Якісні та недорогі поминальні обіди Івано-Франківськ може замовити разом із  похоронним транспортом і необхідною атрибутикою у будинку трауру парафії св. ап. Петра і Павла. Проведення поминальних днів в даному місті характеризуються такими перевагами:

  • Наявність власного приміщення їдальні для замовлення поминок;
  • Можливість розмістити за столами порядку 40 осіб;
  • Відповідний до характеру події інтер’єр та оформлення залу;
  • Оснащення приміщення витяжкою та системою кондиціювання;
  • Пропонується три різних варіанти обідів для поминання;
  • Можливість змінювати види страв, що входять до меню;
  • При необхідності готуються пісні обіди, у відповідності до церковних канонів.

Поминальне меню представлено в трьох видах. Вони відрізняються кількістю страв та відповідно вартістю :

  • Базове, вартістю 100 грн./чол.
  • Стандартне, що коштує 120 грн./чол.
  • Ситне меню, вартість якого складає 150 грн./чол. 

Організація обідів для поминок включає в себе не лише замовлення їдальні та став. З клієнтом обов’язково обговорюються всі основні моменти щодо готової їжі, передбачаючи кількість осіб, діючий чи ні в час посту. Нерідко замовник може попросити додаткові моменти, щодо оформлення приміщення. 

Зазвичай організація власними силами похоронного та поминального процесу стає для рідних цілою проблемою. При цьому забуваються та втрачаються важливі моменти. Недорогі ритуальні послуги в Івано-Франківську в комплексі пропонує будинок трауру св. ап. Петра і Павла на Набережній. Довіряючи займатися даними справами професіоналам, замовник отримає високоякісну роботу, а також можливість повністю віддатися смутку та провести рідну людину в її останній путь.