Транспорт

Ритуальний дім парафії свв. апп. Петра і Павла пропонує послуги похоронного транспорту.

Автомобіль Мерседес (спецтранспорт для перевезення померлих). Транспортування тіла цілодобово. Телефонуйте.

Якісна та надійна організація похорону Івано-Франківськце замовлення комплексу всіх ритуальних послуг в спеціалізованому та провіреному іншими людьми місті. Таким являється траурний будинок парафії св. ап. Петра і Павла УГКЦ. Тут спеціалісти даної сфери реалізують надання ритуальних послуг на якісному рівні, дотримуючись всіх необхідних християнських норм та церковних правил. Людям, що звернулися за допомогою, які находяться у відчаї, переповнені смутком і горем, тут набагато полегшать підготовчі клопоти та сам похоронний процес.

Майже завжди при організаційних моментах не лише виникає питання, де похоронити людину в Івано-Франківську, а як безпечно її тіло туди доставити. Потреба в перевезенні труни існує при кожному похоронному процесі. Окрім цього, також необхідно організувати перевезення близьких та рідних до місця відправлення покійного, на кладовище та місця проведення поминального обіду. Для вирішення транспортних питань потрібна наявність спеціально оснащеного катафалка, а також мікроавтобус/автобус чи декілька автомобілів для перевезення бажаючих попрощатися з покійним. 

Пропонує замовити катафалк на похорон Івано-Франківськ в комплексі з іншими послугами в ритуальному домі св. ап. Петра і Павла. Окрім цього тут організують комфортний транспорт для близьких та рідних. Водії, що працюють в домі смутку знають всі оптимальні та зручні маршрути по місту та до кожного кладовища в окрузі. Покійний, його сім я та близькі будуть комфортно та безпечно доставлені на місце призначення. 

Основні характеристики спеціалізованого ритуального транспорту

Для транспортування тіла померлої людини однозначно необхідний спеціально обладнаний транспорт. Автоавтокатафалк Івано-Франківськ можна замовити в похоронному домі парафії св. ап. Петра і Павла. Тут пропонують до послуг своїх клієнтів сучасний автомобіль марки Опель спеціалізований саме в даній сфері. Він має всі необхідні данні, які зроблять перевезення безпечним та комфортним. Це такі критично необхідні характеристики

  • Достатні габаритні розміри салону для розміщення в середині труни;
  • Обладнання салону зручними місцями для рідних та близьких, які будуть супроводжувати померлого;
  • Наявність всередині необхідного оснащення для установки та надійного закріплення труни;
  • Бажана наявність в автомобілі системи кондиціювання та провітрювання.

Автоперевезеннях домовини катафалком в будь-які райони міста, до будинку смутку або безпосередньо на кладовище – самий найоптимальніший, надійний та небезпечний спосіб транспортування. Саме сучасний катафалк, який оснащений відповідно вимог безпеки, стане гідним транспортним засобом для делікатного останнього перевезення тіла покійного на місце його довічного спочивання.

Замовляючи ритуальні послуги в повному комплексі в ритуальному будинку, клієнт отримуєте суттєву перевагу у вигляді якісно виконаної роботи, правильно проведеного похоронного процесу, а також оптимальну вартість надаваних слуг. Поминальні обіди Івано-Франківськ