Каплиця для відправ

Християнський похорон передбачає спеціальну відправу (чин похорону). Для таких випадків в нашому ритуальному будинку є спеціально обладнана каплиця (зал).

point вул. Набережна ім. Василя Стефаника, 28В
offer

Зал для відправи в Івано-Франківську

Окрім каплиці, ритуальної атрибутики, власного транспорту, пропонуємо також послуги священика. При бажанні Ви можете запросити священика зі своєї парафії. Сучасна каплиця в Івано-Франківську у ритуальному будинку святих апостолів Петра і Павла дозволяє провести повноцінне богослужіння без сторонніх людей, зайвих шумів, негативного впливу чи несприятливих погодних умов.

У нашому ритуальному будинку є все необхідне для проведення належної поховальної церемонії чи парастасу, а саме:

  • надійний, естетично привабливий, сучасний постамент для труни;
  • сучасна озвучка, (мікрофон, акустичні колонки);
  • хороша вентиляція, обігрів у зимовий період та система кондиціонування повітря;
  • місця для сидіння, (лавки, крісла), встановлення лампадок, вінків, кошиків з квітами;
  • священик, дяк та інші необхідні особи для відправи похорону.

Таким чином, прощання з покійним в процесі поховання пройде без непередбачуваних моментів, а Ви зможете спокійно віддати належну шану покійному. Чим краще відбудеться церемонія прощання, тим спокійніше буде на душі родичам і близьким померлого. 

Сучасна каплиця для відправи похорону в Івано-Франківську доступна в будь-який час. Просто зателефонуйте до нас і ми відповімо на Ваші запитання. Гарантуємо повну відданість при  обслуговуванні, оперативність, вичерпну консультацію та допомогу в організації та проведенні церемонії поховання будь-якого рівня складності. 

Ціни

1 доба перебування тіла в холодильній камері + зал для відправи

600 грн

2 доби перебування тіла в холодильній камері + зал для відправи

1200 грн

3 доби перебування в холодильній камері + зал для відправи

1800 грн

4 доби перебування в холодильній камері + зал для відправи

2400 грн

Часті питання про каплицю

Чи є на місці священник?

Так. При каплиці у похоронному залі святих апостолів Петра і Павла завжди присутній священник для проведення будь-яких відправ та панахид. Також, при бажанні, можна взяти будь-якого іншого свого священника. Обмежень у конфесіях немає.

Чи читаєте ви Псалтир?

Так, але про це треба домовлятися заздалегідь. Оскільки, важливо, щоб після відправи панахиди зал не був зайнятий наступною відправою. Ми завжди закладаємо інтервал між будь-якими відправами для провітрювання, прибирання та підготовки прощального залу до наступної.

Чи є обмеження у парафіях чи конфесіях?

Ні, абсолютно немає обмежень. Каплиця при ритуальному будинку святих апостолів Петра і Павла служить для потреб вірних усіх парафій в Івано-Франківську. Єдине, бажано попередити заздалегідь, щоб ми підготували наперед усю ритуальну атрибутику для відправ чи похоронного чину.

point

Наші контакти

Отримати безкоштовну консультацію