Похоронні вінки

Люди покидають цей світ у відведений їм час. Але пам’ять вічна. І близькі можуть виразити теплі почуття до померлого, замовивши особливі вінки на похорон: в Івано-Франківську ми допоможемо вам підібрати найкращу композицію.

купити живі квіти на порохорон івано-франківськ доставка

Види похоронних вінків

Траурна церемонія – остання можливість в повній мірі вшанувати життя померлого. По цій причині прийнято оздоблювати труну, а потім і могилу. Кожна квітка, кожна гілочка – знак неминучого відродження і повернення світла, тепла, щастя.

Похоронні вінки в Івано-Франківську можна вибрати декількох типів:

 1. Овальні вінки нагадують сльози і асоціюються з печаллю, горем, смутком.
 2. Круглі вінки символізують нескінченність буття і сподівання на новий початок.
 3. Вінки у формі серця виражають безмежну любов до покійного. Їх замовляють на похорон найдорожчих людей, щоб висловити біль розлуки.

Композиція доповнюється траурною стрічкою. На ній пишуть слова вдячності, журби, надії – або ж вказують, від кого піднесений похоронний вінок.

Чим більший розмір вінка, тем міцніше каркас. Його ж покривають штучними чи живими квітами.

Ритуальні вінки зі штучних квітів

Вінки зі штучних квітів – найпоширеніші. Це пояснюється низкою переваг. Штучні похоронні вінки:

 • доступні по ціні;
 • довговічні, добре тримають форму і колір;
 • стійкі до несприятливих погодних умов (дощу, яскравого сонця, вітру);
 • невибагливі в зберіганні і транспортуванні;
 • дозволяють акуратно оформити могилу і не вимагають заміни до двох тижнів.

Траурні вінки зі штучних квітів виглядають на похороні урочисто, величаво – і при цьому стримано. Вони відповідають напруженості сумного моменту, дозволяючи навіть без слів виказати жаль, турботу, співчуття.

В магазині при ритуальному будинку св. апостолів Петра і Павла представлені вінки з якісних полімерних матеріалів. Вам не доведеться витрачати час на пошуки правильної траурної композиції. Наші співробітники дбайливо підкажуть оптимальний варіант – той, який найкращим чином підкреслить вашу скорботу.

Вінки з живих квітів

Купити похоронний вінок в Івано-Франківську можна і з живих квітів. Такі ритуальні вироби більш делікатні. Вони напряму пов’язані з природними процесами, через які проходить кожна людина.

І хоча недовговічність живих вінків називають їхнім недоліком, все ж це – унікальна особливість:

 • наповнений силою і кольором вінок, принесений на похорон, вказує на інтенсивну жалобу;
 • по мірі в’янення квітів слабшає і печаль, а люди обережно повертаються до свого життя.

Красивий символізм підкреслює плинність скорботи, яка під час похорону здається безкінечною. Траурні вінки з живих квітів нагадують, що нещастя мине. Але залишить по собі добру пам’ять про покійного і незгасаючу любов до нього.

Живі вінки слід купувати незадовго до поховання, щоб вони не втратили свіжість. Тому ми пропонуємо вибрати квіткову композицію саме в нашому магазині. Він розташований навпроти ритуального будинку – і ви зможете швидко приєднатися до церемонії похорону.

Як вибрати вінок на похорон

Замовляючи похоронний вінок, акцент роблять на кольорах – бажано, щоб відтінки подобались покійному. Можна врахувати типові рекомендації:

 • завжди доречна традиційна гамма – червоний, білий, чорний, темно-зелений;
 • пастельні відтінки вибирають для похорону молодих жінок і дітей;
 • синій підходить для поховання чоловіків;
 • фіолетовий використовують для траурних вінків в честь жінок похилого віку.

І живі, і штучні вінки на похорон складають майстри-флористи. Зазвичай використовують троянди, гвоздики, хризантеми, лілії, фіалки, іриси. В композицію включають гілки верби, кипарису, сосни, ялинки.

Тож якщо ви шукаєте вінки траурні, купити в Івано-Франківську їх можна в нашому магазині. Вам підберуть варіант згідно з вашими побажаннями та бюджетом. Вибір займає небагато часу.

У нас представлені різні похоронні вінки. А так як магазин розташований біля ритуального будинку, то це ще й дуже зручно. Особливо з урахуванням складності моменту, коли всі зовнішні стреси мають бути мінімізовані.