Траурний зал

Не всі мають можливість приймати у своєму домі чи квартирі велику кількість людей для прощання з померлим родичем. З цією метою функціонує траурний зал для відправ та похорону в Івано-Франківську на базі ритуального будинку святих апостолів Петра і Павла. Місце, де можна спокійно помолитися за душу рідної людини.

point вул. Набережна ім. Василя Стефаника, 28В
offer offer offer offer

Ритуальний будинок в Івано-Франківську

Втрата близької людини, безсумнівно, є важким періодом в нашому житті. Коли ми проектували каплицю, то доклали чимало зусиль, щоб створити обстановку, яка зніме стрес і забезпечить комфортну, спокійну атмосферу для вас у скрутний час.

Ритуальний зал це саме те місце, де кожен, хто знав, любив та поважав покійника, має змогу постояти біля труни чи урни з прахом і попрощатись, помолитись і віддавши свою шану покійному. В такому місці, як зал для прощання з померлими також відбувається релігійна церемонія – відправа. Приміщення для відправи панахид і похоронів вміщає до 100 чоловік. Площа залу 65 м2. Комфортно зможе поміститися як мала, так і велика родина. Внутрішня атмосфера знімає стрес та заспокоює відвідувачів занепокоєних втратою близької людини.

Окремо варто виділити той фактор, що у траурному залі можна також організувати парастас та читання Псалтиру по відході душі від тіла. Незалежно від віросповідання, будь-які християнські обряди до чину поховання можна проводити в прощальному залі. А завдяки холодильній камері, тіло померлого може перебувати тут кілька днів.

У ритуальному будинку Петра і Павла на місці завжди є священник. Ви також можете запросити священика зі своєї парафії. У багатьох європейських країнах світу оренда ритуальних залів є звичною справою. Навіть існує заборона тримати тіло покійника у домі, оскільки вже через дві години після смерті тіло починає виділяти в повітря шкідливі для людини речовини (трупний яд). Ритуальний зал в Івано-Франківську — це оптимальне місце для прощання з покійником і одночасно повноцінна церква в якій відбувається прощальна панахида.

Яким має бути зал для прощання з померлими?

Незважаючи на атмосферу жалоби, яка панує на будь-якому похороні, зал для прощання з покійними обладнаний таким чином, щоб всі присутні почували себе затишно і комфортно. Перед прощальною церемонією наявність потрібних ритуальних предметів обговорюється з замовником. Розміщення букетів квітів, лампадок, свічок, вінків і жалобних кошиків є звичною справою. При бажанні родичі можуть надати нам для встановлення портрет померлого.

Сучасний ритуальний зал має бути:

  • просторим та світлим;
  • зі зручним і надійним постаментом для розміщення труни з покійним;
  • з сучасними засобами озвучки, (мікрофоном та акустичними колонками); 
  • з додатковими меблевими предметами (наприклад такими, як дивани, лавочки, ширми та огорожі) й всією необхідною ритуальною атрибутикою;
  • з вентиляцією, кондиціюванням та обігрівом, які забезпечать комфортний температурний режим в будь-яку погодню пору;
  • з холодильною камерою для можливості тривалого зберігання тіл.

Саме таким є наш ритуальний зал в Івано-Франківську. Обравши зал для прощання в нашому ритуальному будинку кожен може бути впевненим, що ритуальна церемонія пройде спокійно, без будь-яких сторонніх звуків. Все необхідне обладнання на місці. Ми маємо все для належної організації похоронної церемонії будь-якого рівня.

Оренда прощального залу

Послуга оренди прощального залу відтепер доступна в Івано-Франківську. Щоб вирішити  організаційні питання, обговорити тонкощі ритуальної церемонії та безпосередньо замовити саму послугу телефонуйте. Гарантуємо високу якість, максимальну оперативність та індивідуальний підхід. Наш зал прощання в Івано-Франківську повністю відповідає всім європейським нормам комфорту та християнським канонам для належного надання ритуальних послуг. 

Ціни

Часті запитання про ритуальний дім

Чи є на місці священник?

Так. У похоронному залі святих апостолів Петра і Павла завжди присутній священник для проведення будь-яких відправ та панахид. Також, при бажанні, можна взяти будь-якого іншого свого священника. Обмежень у конфесіях немає.

Чи можна у вас придбати домовину, хрест, покривало..?

Так. На базі ритуального дому святих апостолів Петра і Павла є вся необхідна ритуальна атрибутика. Будь-які атрибути, які потрібні для похорону можна придбати безпосередньо тут. Попередньо можна проконсультуватись за номером телефону: (050) 581-33-23 і консультанти допоможуть підібрати необхідні аксесуари.

Чи читаєте ви Псалтир?

Так, але про це треба домовлятися заздалегідь. Оскільки, важливо, щоб після відправи панахиди зал не був зайнятий наступною відправою. Ми завжди закладаємо інтервал між будь-якими відправами для провітрювання, прибирання та підготовки прощального залу до наступної.

Чи є обмеження у парафіях чи конфесіях?

Ні, абсолютно немає обмежень. Ритуальний будинок святих апостолів Петра і Павла служить для потреб вірних усіх парафій в Івано-Франківську. Єдине, бажано попередити заздалегідь, щоб ми підготували наперед усю ритуальну атрибутику для відправ чи похоронного чину.

point

Наші контакти

Отримати безкоштовну консультацію