Обробка тіла померлої людини

Ритуальний будинок св. апостолів Петра і Павла проводить підготовку тіла покійного до поховання в Івано-Франківську. Виконати підготовку можуть близькі люди, але через надмірне емоційне навантаження через втрату близької людини, краще довіритися професіоналам і приділити час прощанню.

point вул. Набережна ім. Василя Стефаника, 28В
offer

Підготовка покійного до поховання

В першу чергу, завдяки власному катафалку, наші кваліфіковані спеціалісти доставляють тіло покійного до холодильної камери для санітарної обробки тіла. Ритуальний будинок святих апостолів Петра і Павла надає можливість орендувати сучасний транспорт на заздалегідь визначений термін. 

Такий процес, як обробка тіла покійника перед похованням, включає в себе декілька важливих етапів, які виконуються згідно регламенту:

  • омивання, (санітарна обробка, тампонування);
  • гоління;
  • бальзамація (якщо необхідно);
  • одягання покійного;
  • гримування та макіяж (при необхідності).

Санітарна обробка тіла та одягання – обов’язкові етапи перед проведенням похорону. Гоління здійснюється при необхідності, але така необхідність виникає досить часто, оскільки виснажена хворобами людина, безпосередньо перед своєю смертю, скоріш за все не має змоги доглядати за своїм зовнішнім виглядом. На бальзамацію згоду дають родичі, близькі люди покійного. Варто зазначити, що бальзамування дозволяє провести якісне знезараження тіла. Це є дуже доречним при тривалому транспортуванні покійного. 

В процесі омивання фахівці використовують спеціальні засоби з дезінфікуючими та ароматичними властивостями, які знищують бактерії й забирають неприємні запахи. Таким чином є можливість приховати на тривалий час процеси розкладу тіла. 

Одягання покійного також здійснюється співробітниками нашого ритуального будинку. Одяг зазвичай надають близькі покійному люди. Якщо необхідна консультація з питань вибору предметів одягу для покійника, або похоронних аксесуарів, Вам завжди охоче допоможуть, адже вся похоронна атрибутика є в нашому арсеналі. 

Гримування та макіяж є необов’язковим доповненням сукупності процедур і виконується за бажанням близьких. Косметичні засоби накладаються на лице та відкриті частини тіла – руки. Крім вищенаведених процедур, ми також утилізуємо предмети побуту: одяг, взуття, бинти, лікарські засоби і т.п. Причому робимо це не тільки з наявними речами, які безпосередньо є на покійнику, але й з «гардеробом» у приміщенні.

Однією з ключових переваг похоронного бюро є те, що у випадку відстрочки погребіння ми можемо надати холодильну камеру для зберігання тіла на тривалий час.

Така процедура, як підготовка покійного до поховання позбавить Вас зайвих клопотів у важку хвилину, якщо буде проводитись із залученням професіоналів від похоронного бюро, які успішно працюють у Ритуальному будинку св. апостолів Петра і Павла у Івано-Франківську протягом багатьох років й за цей період встигли отримати значний практичний досвід. Ми усвідомлюємо свою відповідальність і підходимо до роботи належним чином.

Ціни

Обробка тіла (омивання, гоління, одягання, "бальзамування")

від 2000 грн

Часті питання про підгототовку тіла до захоронення

Чи необхідна санітарна обробка тіла?

Все залежить від конкретного випадку. Краще, коли тіло обробити бо є різні хвороби і, звичайно, фактор запаху. Ніхто не може передбачити що буже з тілом після того як людина померла (наскільки швидко воно почне розкладатися). Тому ми рекомендуємо робити бальзамацію. Однак, ми не наполягаємо і залишаємо це на розсуд родини.

Що таке бальзамування і для чого воно служить?

Бальзамування дезінфікує та зберігає тіло. Воно також уповільнює процес розкладання та покращує зовнішній вигляд тіла, пошкодженого травматичною смертю або хворобою. Бальзамування дає час сім’ї померлого, щоб організувати похорон, і дозволяє родичам мати відкриту домовину (бачити померлу людину) під час похорону.

Чи потрібно мені робити бальзамування?

Тут все залежить від конкретної ситуації. Зазвичай ні. Але бальзамування рекомендується, особливо якщо між смертю та похованням або пройшов тривалий проміжок часу.

point

Наші контакти

Отримати безкоштовну консультацію