Організація похорону

Правильно організувати похорон, гідно провести обряд поховання покійного – для надто емоційної людини це досить складно, коли й так на душі важко. Зайвих хвилювань можна уникнути, якщо передбачений похорон в Івано-Франківську і до його організацію Ви покладете на похоронне бюро. В Ритуальному будинку св. апостолів Петра і Павла надається послуга організації похорону в Івано-Франківську, яка включає весь спектр послуг – від транспортування покійника до власне відправи похорону.

point вул. Набережна ім. Василя Стефаника, 28В
offer

Швидка організація похорону в Івано-Франківську

Чин похорону складається з багатьох важливих моментів та етапів. Щоб не бракувало часу і всі дії на кожному етапі виконувались правильно й злагоджено, організацію похорону бажано довіряти ритуальному агентству. Фахівці в сфері надання ритуальних послуг допоможуть на всіх етапах – від моменту смерті близької людини до післяпохоронних потреб.  

В процесі підготовки до похорону потрібно оперативно вирішити важливі організаційні та технічні питання. Основні з них:

 • транспортування тіла покійного до холодильної камери;
 • підготовка документації, необхідної для поховання;
 • організація бальзамування покійного у випадку згоди родичів;
 • підготовка місця на кладовищі;
 • організація поховання чи кремації тіла;
 • забезпечення транспортними засобами на період проведення похорону;
 • догляд за могилою.

В момент емоційного навантаження, самостійно організувати похорон дуже складно. Саме тому, ми рекомендуємо одразу, у випадку смерті близьких, телефонувати в похоронне бюро. Вже на першому етапі ми підкажемо і допоможемо вам. В процесі організації поховання, працівники нашого ритуального будинку допоможуть не лише придбати всю необхідну для похорону ритуалу атрибутику, але й з іншими питаннями.

Підготовка до поховання — основні етапи

В будь-якому випадку, «нульовим» кроком після випадку смерті людини потрібно викликати поліцію. Вони скажуть Вам що робити. На першому етапі після смерті людини потрібно доставити тіло у холодильну камеру. У нас Ви можете замовити катафалк, який працює цілодобово. Важливим моментом є підбір та передача одежі для покійного працівникам моргу і оформлення відповідної документації без якої поховання буде фактично неможливим. Такими документами є медична довідка про сам факт смерті, що видається сімейним лікарем і свідоцтво про смерть від відділу державної реєстрації актів цивільного стану. Свідоцтво також може видаватись виконавчими органами місцевого самоврядування.

Для чину погребіння, варто передбачити такі моменти як:

 1. Похоронна атрибутика;
 2. Парастас;
 3. Організація транспортних перевезень, доставка покійного на цвинтар;
 4. Місце на кладовищі та підготовка ями для поховання;
 5. Проведення безпосередньо самого поховального обряду;

 

Перед тим, як організувати похорон в Івано-Франківську, спеціалісти з надання ритуальних послуг обговорюють всі деталі й на основі цього, складають докладний план подальших дій, передбачаючи уникання будь-яких форс-мажорних обставин.

Повна організація похорону в Івано-Франківську

Ритуальний будинок святих апостолів Петра і Павла дає можливість спокійно помолитися за душу близької людини та не перейматись будь-якими організаційними питаннями. В одному місці зосереджене все необхідне, що може знадобитись для проведення обряду поховання з дотриманням вимог будь-яких релігійних конфесій. 

Всі ритуальні послуги ми можемо взяти на себе: доставка/транспортування тіла, холодильна камера, послуги санітара (омивання тіла, одягання, бальзамування), домовини, зал для відправи… Допоможемо організувати похорон в Івано-Франківську. Ми щиро Вам співчуваємо, тому з належною повагою до втрати близької людини і з розумінням виконуємо свою роботу. Ви можете на нас покластися.

Ціни на організацію поховання

Доставка тіла по м. Івано-Франківськ

500+ грн

Доставка тіла із сіл Івано-Франківської ОТГ

850+ грн

Транспортування тіла по Україні

50 грн/км

Транспортування тіла за кордон

за домовленістю

Додатковий простій у зв'язку з відправою в церкві в місці призначення

350+ грн

Часті питання по організації похорону

Що станеться, якщо смерть станеться серед ночі або у вихідний день?

Наші послуги доступні 24 години на добу, 7 днів на тиждень і 365 днів на рік. Зателефонуйте нам одразу після смерті близької людини і ми докладно розповімо наступні кроки і допоможемо з усіма питаннями, які стосуються організації похорону.

Що робити, якщо смерть сталася далеко від мого рідного міста?

Ми можемо організувати транспортування тіла померлої людини додому з будь-якої точки України чи світу. Якщо чин поховання планується в Івано-Франківську, ми готові взяти абсолютно всю організацію на себе – від моменту смерті близької людини до післяпохоронних потреб.

Скільки коштує похорон?

Вартість похорону варіюється в залежності від ваших побажань. Середня вартість похорону становить , однак найпростіші послуги можуть коштувати лише . У вартість входять усі професійні послуги, включаючи транспортування, бальзамування та іншу підготовку, використання приміщення (ритуального будинку).

point

Наші контакти

Отримати безкоштовну консультацію