Похоронний транспорт (катафалк)

Ритуальний дім парафії свв. апп. Петра і Павла пропонує послуги похоронного транспорту (катафалк) цілодобово.

point вул. Набережна ім. Василя Стефаника, 28В
offer

Транспортування померлих у Івано-Франківську

У важкий момент, коли з життя пішла рідна чи близька людина, дуже важко думати про будь-які моменти пов’язані з організацією похорону і ритуальний транспорт тут не виняток. Наявність ритуального транспорту є невід’ємною частиною кожного обряду поховання, оскільки з його допомогою здійснюється транспортування тіла покійного та його родичів, що прибули на похорон. Наш похоронний транспорт в Івано-Франківську допоможе здійснити перевезення тіла покійника до будь-якого місця призначення, наприклад до моргу, до церкви чи на кладовище.

У розпорядженні ритуального будинку імені святих апостолів Петра і Павла є сучасний мікроавтобус — Renault Trafic 2018 року випуску. Автомобіль спеціально обладнаний і сертифікований для використання в ритуальних цілях та транспортуванні покійника. Наш катафалк в Івано-Франківську повністю забезпечує належне перевезення покійного, оскільки оснащений сучасною системою кондиціонування та примусовою вентиляцією, позначений відповідними розпізнавальними знаками. 

За рух транспорту відповідає кваліфікований водій з багаторічним стажем водіння саме цього катафалку і практичним досвідом в сфері ритуальних послуг. У наш автотранспорт легко поміщається труна з покійним. В автомобілі також є чотири пасажирські місця. Арсенал нашого транспорту для пасажирських перевезень на похорон доповнюють сучасні мінівени та автобуси з пасажиромісткістю до 40 осіб. Якщо потрібно замовити ритуальний транспорт на похорон, Івано-Франківськ є саме тим містом, де це можна зробити достатньо легко і на вигідних умовах. 

Цілодобовий катафалк для перевезення труни

Катафалк найчастіше використовується в якості транспортного засобу для здійснення перевезення труни з покійним до храму, кладовища чи крематорію. Даний транспорт бере безпосередню участь у самій похоронній церемонії. В такому автомобільному транспорті є все необхідне для здійснення належного, безпечного перевезення труни з покійником на будь-яку відстань. Окремо слід виділити транспортування тіла після моменту смерті, а така потреба часто виникає в найнеочікуваніший період вночі.

Ритуальний дім святих апостолів Петра і Павла надає такі послуги транспортування, як:

  • цілодобове перевезення тіла після смерті в морг (будь ласка, уточняйте можливість перевезення в часі комендантської години);
  • транспортування покійних на далекі відстані по Україні;
  • ритуальні перевезення труни з покійником;
  • транспортні перевезення пасажирів під час похорону;
  • зустріч та відправлення вантажу 200;
  • доставка похоронної атрибутики.

Будь-які питання завжди допоможе вирішити наш похоронний агент з яким можна обговорити найдрібніші деталі, що мають відношення до  майбутнього похоронного обряду. Замовити катафалк в Івано-Франківську можна одразу після настання смерті близької людини. Дзвоніть і ми допоможемо в скорботний момент. Ми зробимо все, щоб забезпечити комплексний транспортний супровід похоронної процесії, а також комфорт та безпеку людей, які приїхали віддати шану покійному.

Ціни

Доставка тіла по м. Івано-Франківськ

500+ грн

Доставка тіла із сіл Івано-Франківської ОТГ

850+ грн

Транспортування тіла по Україні

50 грн/км

Транспортування тіла за кордон

за домовленістю

Додатковий простій у зв'язку з відправою в церкві в місці призначення

350+ грн

Транспортування тіла Івано-Франківськ. Питання

Чи можете ви організувати мікроавтобус або автобус?

Так. Для пасажирського перевезення це можуть бути різні мікроавтобуси від 12 місць, а також пасажирські автобуси від 40 місць. Вартість узгоджується індивідуально, в залежності від типу, відстані а також періоду очікувань при перевезенні.

Чи можете ви доставити тіло з лікарні, дому перестарілих і т.п.?

Так, звичайно. Ми можемо здійснювати транспортування в морг або у зворотному напрямі з будь-якої точки Івано-Франківська цілодобово. Обмежень по локаціях немає.

Будемо ховати на селі. Яка вартість перевезення тіла?

Вартість перевезення 50 грн/км. Якщо буде додатково відправа в тому ж місці, куди везеться тіло і передбачений період очікування, то буде додаткова оплата за простій катафалку в залежності від орієнтовного інтервалу.

Чи потрібно здійснювати бронювання катафалка наперед?

Ні. Ми працюємо по оперативному виклику. Завдяки наявності кількох катафалків, ми можемо обслуговувати одночасно кілька викликів. Тому, одразу ж після дзвінка катафалк буде поданий в будь-який період часу, без обмежень.

point

Наші контакти

Отримати безкоштовну консультацію