Зберігання тіла покійника

В силу тих чи інших причин церемонія поховання може бути зміщена на декілька годин і навіть днів. Тоді постає питання в належному зберіганні тіла покійника. Саме для цього ритуальний будинок святих апостолів Петра і Павла має власну простору холодильну камеру, де можна одночасно розмістити кілька тіл.

point вул. Набережна ім. Василя Стефаника, 28В
offer

Холодильна камера для зберігання тіл померлих

Потреба у зберіганні тіла померлого при належній температурі особливо актуальна в літню спеку та при очікуванні на розтин тіла з метою встановлення причини смерті. Окрім зберігання тіла пропонуємо також послугу з доставки тіла в морг. Маємо в своєму розпорядженні власний сертифікований катафалк, який можна орендувати по домовленості на заздалегідь визначений термін.

Кваліфіковані фахівці з значним практичним досвідом проведуть всі потрібні процедури для подальшого транспортування померлого і його поховання. Якщо Вам потрібна холодильна камера для зберігання тіла в Івано-Франківську, наш ритуальний дім завжди готовий допомогти. Ми забезпечимо повноцінне зберігання тіла покійного при належній температурі.

Перелік послуг при зберіганні тіла в Івано-Франківську

Перед тим, як тіло потрапляє в термобокс, згідно регламенту, проводиться ряд додаткових заходів, таких, як:

  • омивання покійного;
  • санітарно-гігієнічна обробка;
  • бальзамація;
  • одягання тіла.

Камера холодильна для зберігання тіла є цілком доступною в плані ціни. Важливою перевагою також є те, що траурний зал для відправ та капличка знаходяться в одній локації в Івано-Франківську, що суттєво полегшує транспортування та організацію похорону загалом. Тут же можна зберігати тіло після парастасу аж до чину погребіння. В будь-якому випадку, ми на зв’язку і готові допомогти в будь-яку хвилину.

Ціни

Ціна за 1 добу перебування в холодильній камері + зал для відправи

600 грн

Ціна за 2 доби перебування в холодильній камері + зал для відправи

1200 грн

Ціна за 3 доби перебування в холодильній камері + зал для відправи

1800 грн

Ціна за 4 доби перебування в холодильній камері + зал для відправи

2400 грн

Часті питання про збереження тіла в холодильних камерах

Чи є у вас холодильна камера і чи вона працює?

Так, у нас є холодильна камера. Вона повноцінно працює і призначена як для короткотривалого так і для довготривалого збереження тіл покійників.

Як довго може зберігатися тіло в холодильній камері?

Велике значення має те чим хворіла людина за життя. Тривалість зберігання тіла в холодильній камері напряму від цього залежить. В середньому це біля 2-4 днів. Якщо супутніх хвороб за життя не було, то тіло може зберігатися в термобоксі й значно більше часу.

Де знаходиться холодильна камера в Івано-Франківську?

Наша адреса: вул. Набережна, 28В у м. Івано-Франківськ. Холодильна камера для зберігання тіл померлих знаходиться безпосередньо всередині ритуального будинку. Це значно спрощує організацію будь-яких обрядів до моменту чину поховання: парастас, відправа і т.п. Все це можна здійснювати на базі ритуального будинку святи апостолів Петра й Павла за цією ж адресою.

Скільки тіл може одночасно зберігатися?

Наш термобокс для полеглих може одночасно вмістити і зберігати 3 трупи. Для кожного тіла передбачений окремий бокс з додатковим регулятором температури. Таким чином можна розмежовувати тривалість зберігання тіла окремих покійників.

point

Наші контакти

Отримати безкоштовну консультацію