Похоронні вінки

Люди покидають цей світ у відведений їм час. Але пам’ять вічна. І близькі можуть виразити теплі почуття до померлого, замовивши особливі вінки на похорон: в Івано-Франківську ми допоможемо вам підібрати найкращу композицію.

point вул. Набережна ім. Василя Стефаника, 28В
offer

Види похоронних вінків

Траурна церемонія – остання можливість в повній мірі вшанувати життя померлого. По цій причині прийнято оздоблювати труну, а потім і могилу. Кожна квітка, кожна гілочка – знак неминучого відродження і повернення світла, тепла, щастя.

Похоронні вінки в Івано-Франківську можна вибрати декількох типів:

 1. Овальні вінки нагадують сльози і асоціюються з печаллю, горем, смутком.
 2. Круглі вінки символізують нескінченність буття і сподівання на новий початок.
 3. Вінки у формі серця виражають безмежну любов до покійного. Їх замовляють на похорон найдорожчих людей, щоб висловити біль розлуки.

Композиція доповнюється траурною стрічкою. На ній пишуть слова вдячності, журби, надії – або ж вказують, від кого піднесений похоронний вінок.

Чим більший розмір вінка, тем міцніше каркас. Його ж покривають штучними чи живими квітами.

Ритуальні вінки зі штучних квітів

Вінки зі штучних квітів – найпоширеніші. Це пояснюється низкою переваг. Штучні похоронні вінки:

 • доступні по ціні;
 • довговічні, добре тримають форму і колір;
 • стійкі до несприятливих погодних умов (дощу, яскравого сонця, вітру);
 • невибагливі в зберіганні і транспортуванні;
 • дозволяють акуратно оформити могилу і не вимагають заміни до двох тижнів.

Траурні вінки зі штучних квітів виглядають на похороні урочисто, величаво – і при цьому стримано. Вони відповідають напруженості сумного моменту, дозволяючи навіть без слів виказати жаль, турботу, співчуття.

В магазині при ритуальному будинку св. апостолів Петра і Павла представлені вінки з якісних полімерних матеріалів. Вам не доведеться витрачати час на пошуки правильної траурної композиції. Наші співробітники дбайливо підкажуть оптимальний варіант – той, який найкращим чином підкреслить вашу скорботу.

Вінки з живих квітів

Купити похоронний вінок в Івано-Франківську можна і з живих квітів. Такі ритуальні вироби більш делікатні. Вони напряму пов’язані з природними процесами, через які проходить кожна людина.

І хоча недовговічність живих вінків називають їхнім недоліком, все ж це – унікальна особливість:

 • наповнений силою і кольором вінок, принесений на похорон, вказує на інтенсивну жалобу;
 • по мірі в’янення квітів слабшає і печаль, а люди обережно повертаються до свого життя.

Красивий символізм підкреслює плинність скорботи, яка під час похорону здається безкінечною. Траурні вінки з живих квітів нагадують, що нещастя мине. Але залишить по собі добру пам’ять про покійного і незгасаючу любов до нього.

Живі вінки слід купувати незадовго до поховання, щоб вони не втратили свіжість. Тому ми пропонуємо вибрати квіткову композицію саме в нашому магазині. Він розташований навпроти ритуального будинку – і ви зможете швидко приєднатися до церемонії похорону.

Як вибрати вінок на похорон

Замовляючи похоронний вінок, акцент роблять на кольорах – бажано, щоб відтінки подобались покійному. Можна врахувати типові рекомендації:

 • завжди доречна традиційна гамма – червоний, білий, чорний, темно-зелений;
 • пастельні відтінки вибирають для похорону молодих жінок і дітей;
 • синій підходить для поховання чоловіків;
 • фіолетовий використовують для траурних вінків в честь жінок похилого віку.

І живі, і штучні вінки на похорон складають майстри-флористи. Зазвичай використовують троянди, гвоздики, хризантеми, лілії, фіалки, іриси. В композицію включають гілки верби, кипарису, сосни, ялинки.

Тож якщо ви шукаєте вінки траурні, купити в Івано-Франківську їх можна в нашому магазині. Вам підберуть варіант згідно з вашими побажаннями та бюджетом. Вибір займає небагато часу.

У нас представлені різні похоронні вінки. А так як магазин розташований біля ритуального будинку, то це ще й дуже зручно. Особливо з урахуванням складності моменту, коли всі зовнішні стреси мають бути мінімізовані.

Часті питання про траурні вінки

Скільки коштують похоронні вінки?

Ціна стартує від 150 грн. Все залежить від форми, розміру та кольорів траурного вінка. У нас є вінки різних форм і кольорів тому ціна є дуже різною.

Чи підписуєте вінки?

Так підписуємо траурну стрічку, яка фіксується до вінка. Зазвичай, в лівій частині пишеться “кому”, а в правій – “від кого”. Також можна додати 5-12 слів, які виражають емоції, співчуття чи любов.

Чи здійснюєте доставку похоронних вінків?

Так, здійснюємо доставку по Івано-Франківську. Для цього достатньо обрати вінок і вказати адресу доставки. Проте, великою перевагою є те, що похоронний магазин знаходиться біля ритуального будинку. Тобто не потрібно здійснювати транспортування, а можна купити траурний вінок безпосередньо перед прощання з померлим.

point

Наші контакти

Отримати безкоштовну консультацію