Поминальні обіди

Пам’ять про померлу людину – ось те світло, що допомагає близьким віднайти силу і продовжувати жити. Трапеза дозволяє родичам, друзям, колегам зустрітися в тяжкий час – щоб поділитися теплими спогадами про того, кого вони любили і цінували. Наше поминальне кафе в Івано-Франківську надає вам спокійний та комфортний простір для достойного завершення прощання.

point вул. Набережна ім. Василя Стефаника, 28В
offer

Поминальні обіди в кафе

Поминки присвячені добрим згадкам про покійного. Це не час для повсякденних турбот. Це непідходящий момент, щоб хвилюватися про закупівлю продуктів або миття посуду.

Поминки єднають душі. І нехай поряд з вами будуть ті, хто також сумує та оплакує померлого. А ми візьмемо на себе абсолютно всі клопоти. Кафе для поминок в Івано-Франківську пропонує:

  • якісні та смачні страви, підібрані з урахуванням ваших побажань;
  • правильно сервірований стіл, за яким кожен гість почуває себе зручно;
  • затишну атмосферу, що згладжує смуток і допомагає віднайти радість життя у спілкуванні з
  • дорогими людьми.

Вся їжа готується спеціально для вашої трапези зі свіжих продуктів. Подача на стіл продумана таким чином, щоб не відволікати ні вас, ні гостей. Вам ні про що не треба турбуватися. Для організації поминальних обідів в Івано-Франківську залучаються лише професіонали, що знають свою справу і розуміють ваші почуття.

Кафе для поминок знаходиться на території ритуального будинку св. апостолів Петра і Павла. Тож не прийдеться витрачати час на перевезення гостей і переїзди по місту. Одразу після прощання з померлим ви зможете почати поминання.

Допомога в організації поминок в Івано-Франківську

Ми поважаємо вашу печаль. І проведемо поминальний обід, зважаючи на всі ваші вимоги. Вам не доведеться ні приймати активну участь, ні контролювати процес. Ми зможемо організувати поминки в Івано-Франківську:

  1. На вибрану вами кількість гостей.
  2. В межах визначеного вами бюджету.
  3. З дотриманням ваших побажань щодо оформлення зали.

Ми приймаємо замовлення незалежно від релігійної конфесії. Ми самостійно вирішуємо переважну більшість труднощів і питань. Ми робимо так, щоб ніщо не відволікало вас від вашого горя. Адже правильно проведені поминки – це і вираження шани покійному, і надія для його близьких на повернення до життя. Безмежно важливо подолати цей період без зайвих стресів і тривоги.

І якщо зараз ви думаєте, де провести поминки в Івано-Франківську, зверніться до ритуального будинку св. апостолів Петра і Павла. Ми зробимо все для вас. Поминальна трапеза в кафе – це не примха. Це необхідність для тих, хто втратив близьку людину і хоче щиро з нею попрощатися.

Часті питання про ритуальне кафе

Який графік роботи?

Ми працюємо з 09:00 до 22:00 год. без вихідних. Забронювати столик або ознайомитись з меню можна за телефоном (050) 581 33 23 .

Де можна подивитись меню?

Задзвоніть нам за номером телефону (050) 581 33 23 і ми надішлемо Вам повне меню, а також допоможемо з вибором страв та з організацією поминальних обідів.

Чи можна приносити свій алкоголь?

Так. Алкоголь можна приносити свій або ж купити в кафе.

point

Наші контакти

Отримати безкоштовну консультацію