Труни

Достойне поховання дозволяє востаннє виказати турботу про померлого. Найважливіший же серед всіх ритуальних атрибутів – домовина. В нашому магазині ви можете вибрати якісну труну: ціна в Івано-Франківську у нас одна з найкращих.

point вул. Набережна ім. Василя Стефаника, 28В
offer

Труни в ритуальному салоні Івано-Франківська

Ми розташовані на території ритуального будинку св. апостолів Петра і Павла. Тож ви зможете спокійно і комфортно організувати прощання з померлим. У нас представлений широкий асортимент трун в Івано-Франківську, виготовлених досвідченими майстрами.

Є варіанти:

 • простих домовин, оббитих тканиною;
 • дерев’яних лакованих трун;
 • елітних домовин-шкатулок і саркофагів.

Можливе лакове або глянцеве покриття. Допускається як темний, так і світлий колір труни. Оббивна тканина має приглушене матове забарвлення. Основні кольори для оздоблення домовини – червоний, бордовий, білий, чорний, фіолетовий, рожевий, синій. При необхідності вибирають модель з металевими ручками, які полегшують транспортування.

Елітні домовини – дорогі, але дуже якісні. Вони:

 1. зроблені з цінних порід дерева;
 2. можуть мати додаткові вставки зі срібла, мармуру, скла;
 3. виглядають благородно і розкішно;
 4. не тріскаються, добре витримують зміну погодних умов.

Щоб купити труну в Івано-франківську, зверніться до нас. Спеціалісти ритуального салону делікатно допоможуть підібрати варіант, який вас влаштує.

Як підібрати домовину?

Для вдалого вибору труни необхідно розуміти свої вимоги. Враховують:

 • фізичні параметри померлого (ріст, вагу);
 • стать людини – щоб визначити доречний дизайн;
 • бюджет на труну;
 • власні побажання щодо зовнішнього вигляду виробу.

Саме від цих критеріїв залежить вартість домовини: ціна в Івано-Франківську починається від 3000 гривень. Чим якісніші матеріали використовуються, тим більше навантаження зможе витримати виріб – і тим дорожче він буде коштувати.

Також роль грає оздоблення. Деталі, виготовлені по індивідуальному замовленню, роблять церемонію прощання більш душевною – але в той же час впливають на вартість домовини. Адже майстру треба продумати гармонічний дизайн, який буде відповідати і вашим побажанням, і вимогам похорону.

Звертайтеся до нашого ритуального салону, щоб подолати цей непростий етап життя. Наші спеціалісти підкажуть найліпший варіант труни – з урахуванням всіх значущих нюансів.

point

Наші контакти

Отримати безкоштовну консультацію